Kompleks małego członka (penisa) - jak sobie z nim poradzić

Kompleks małego penisa to przekonanie mężczyzny, że wielkość jego penisa znacząco odbiega od normy. Chociaż wiadomo, że tak jak nie istnieją ideały piękności, tak i w przypadku genitaliów trudno szukać jakiejś normy, jednoznacznego „wzorca” członka, do którego Panowie mogliby swoje penisy porównywać; to jednak mężczyźni, przywiązując do wielkości penisa wielką wagę, często mają co do jego „wystarczalności” więcej obaw, niż pewności.

Co ważne, chociaż sam fakt posiadania małego penisa nie musi być przyczyną nieudanego życia erotycznego (jeśli mężczyzna czuje się pewny siebie, nie ma powodów do obaw), tak już kompleks małego członka może mieć na życie seksualne mężczyzny wpływ, sprawiając, że będzie on wiódł życie erotyczne pełne lęku lub nawet całkowicie zaniecha seksualnych aktywności. Kompleks małego członka jest więc znaczącym problemem, a borykającego się z nim mężczyznę można wspomagać albo psychologicznie, albo też „fizycznie” - wykorzystując do zmniejszenia lub całkowitego rozwiązania tego problemu produkty, które oferują sklepy erotyczne. '

Chociaż mogłoby się wydawać, że na 'ten problem' nie ma skutecznego rozwiązania, to obecnie producenci gadżetów erotycznych opracowują coraz to nowsze środki, by uczynić Panów w ich erotycznym życiu bardziej pewnymi, a ich penisy większymi. Proponują oni wiele remediów na nurtujące wielu mężczyzn pytanie - jak powiększyć penisa? Przy pomocy asortymentu sklepów erotycznych można próbować pogrubić penisa lub go wydłużyć. Jednym z produktów mających dawać taką możliwość są tabletki na powiększenie członka. Można stosować także nakładki na penisa, pompki do penisa oraz kremy i żele. Każdemu z tych sposobów krótko się tutaj przyjrzymy.

Tabletki na powiększenie członka są suplementami diety. Ich działanie w większości przypadków jest bezpieczne, należy jednak pamiętać, że chociaż suplementy same w sobie nie stanowią dla konsumenta zagrożenia, to w reakcji z innymi zażywanymi substancjami, mogą przynieść czasem niepożądane skutki. Tabletki na powiększenie członka wpływają na układ krwionośny penisa. Często zawierają w składzie wyciąg z l-argininy i/lub żeń-szenia, a składniki te działają kompleksowo. Nie tylko powiększają penisa, ale także wspomagają zdrowie miejsc intymnych i kondycję męskiego organizmu.

Nakładki na członki pozwalają wydłużyć penisa. Są to produkty dość proste w zastosowaniu. Korzystne są nie tylko dla mężczyzny - powiększając penisa, ale i dla kobiety, która może intensywniej i głębiej odczuć seksualny stosunek. Dostępne nakładki pozwalające wydłużyć penisa są bardzo różnorodne, dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Nałożone na penisa w trakcie wzwodu pozwalają modyfikować rozmiar członka. Mogą także intensyfikować doznania mężczyzny, na przykład poprzez wibracje.

Działanie pompek do penisa opiera się na rozszerzaniu ciał jamistych (z których zbudowane jest prącie). W wyniku podwyższonego ciśnienia w komorze, do ciał tych dostaje się więcej krwi. Pompka wpływa na pogrubienie i powiększenie penisa. Trzeba jednak stosować pompki uważnie, czytać opis produktu i nie przekroczyć długości zalecanych z daną pompką sesji. Kremy powiększające penisa posiadają formułę, która działa na penisa stymulująco i pobudzająco. Sprawia, że komórki szybciej się odnawiają, przez co członek staje się większy. Kremy poza tą funkcją posiadają także inne zalety - odżywiają naskórek penisa, przez co stosunek seksualny jest przyjemnością tak dla mężczyzny, jak i jego partnerki.

Żele pozwalające wydłużyć i pogrubić penisa działają podobnie do kremów - stymulując penisa sprawiają, że mężczyzna czuje się pewniej i jest gotowy do swobodnego rozwijania swojego życia seksualnego.

Jak widać więc, sposobów na poradzenie sobie z tą męską przypadłością jest wiele, a każdy Pan, jak i partnerzy seksualni mogą swobodnie przebierać w sposobach na poradzenie sobie z kompleksem małego członka, wybierając sposób dla siebie najlepszy.